Svetainė kalbu.vdu.lt gerbia savo lankytojų privatumą, todėl šioje skiltyje pateikiame informaciją apie tai, kokie duomenys yra renkami Jums lankantis svetainėje kalbu.vdu.lt.

Slapukai

Lankantis kalbu.vdu.lt norime kiek įmanoma optimizuoti turinį Jums, todėl naudojame slapukus (ang. cookies). „Tai – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.“ [Wiki]

Tik tokiu būdu galime stebėti mūsų svetainių naudojimą ir jas tobulinti tam, kad ji dar geriau tarnautų Jums. Naudojamus slapukus visada galite peržiūrėti savo naršyklėje, ten pat galite pakeisti ir jų naudojimo nustatymus. kalbu.vdu.lt renkami duomenys apie lankytojus yra saugomi atidžiai ir naudojami tik su kalbu.vdu.lt svetainės tobulinimu susijusiems tikslams.

Nuorodos

kalbu.vdu.lt yra įvairių nuorodų į kitų organizacijų ar asmenų svetaines. kalbu.vdu.lt neatsako už tų svetainių turinį ar jų privatumo politiką.

Jei dėl kalbu.vdu.lt Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu asta.kazlauskiene@vdu.lt)